Допоможіть будь ласка. Визначити знак і значення заряду, якщо точковий заряд -20 нКл перебуваючи

на відстані 10см від нього, відштовхується з силою 0,008Н.Даю 32 балиУ кінці має получитися -0,5 мкКлНаписати у стилі Дано:

Ответы на вопрос

Отвечает Бажок Макс.

дано:

q1=-20нКл= -20*10 в -9

r= 10cм=0.1м

F=0,008H

q2=?

q2= F r2/kq1 = 0,008*0,01/9*10 в 9 *  -20*10 в -9=8*10 в -5/180=0,5*10 в -6=0,5мкКл. відштовхуються однойменні тому знак мінус