Вызначиты силу, яка надае телу массою 1.5т прискорення, Що доривнюе 1/10 прискорення вильного

падиння

Ответы на вопрос

Отвечает Чуев Егор.
F=ma, a=g/10=0.1 м/с², F=1500*0.1=150Н -ответ