Визначте опір залізного дроту масою 300 г і довжиною 340 м. Густина заліза становить 7800 кг/м3.

Відповідь вкажіть в системних одиницях. Відповідь округліть до цілих.

Ответы на вопрос

Отвечает Марчукевич Саша.

Ответ: 340 Ом

Объяснение:

Дано:

m=300г=0,3кг

ρ1=7800кг/м³

l=340м

ρ2=0,1 Ом*мм²/м

----------------------

R-?

R=ρ2*l/S, где:

ρ2-удельное сопротивление проводника;

l-длина проводника;

S-площадь поперечного сечения проводника.

S=V/l, где:

V-объем проводника;

V=m/ρ1, где:

m-масса проводника;

ρ1-плотность проводника.

V=0,3/7800=3,8*10⁻⁵м³

S=3,8*10⁻⁵/340=1*10⁻⁷м²=0,1мм²

R=0,1*340/0,1=340 Ом