Задача 7. У деякій точці поля на заряд 10-7Кл діє сила 4·10-Н. Найдіть напруженість поля в цій

точці і визначте заряд, що створює поле, якщо точка віддалена від нього на 0,3м.​

Ответы на вопрос

Отвечает Гайсанов Ахмед.

Ответ:

Объяснение:

q=10⁻⁷ Кл;

F=4·10⁻⁴ H;

R=0,3 м

E  ,   q₁     ?    E=F/q=4·10⁻⁴/10⁻⁷=4000 H/Kл;  q₁=E*R²/k=4000*0,3²/(9*10⁹)=

4*10⁻⁸ Кл;