Внаслідок внутрішнього тиску пляшки шампанського, що становить приблизно 8 бар, на пробку (A = 3

см³) і на дно пляшки (A = 50 см³) діє сила. а) Обчисліть необхідну силу тертя між корком і пляшкою! б) Обчисліть силу, яка діє на нижню поверхню пляшки!

Ответы на вопрос

Отвечает Калинина Анастасия.

Ответ:

Объяснение:

P = 8 бар = 800000 Па

S1 = 3 см^2 = 0.0003 м^2

S2 =  50 см^2 = 0.005 м^2

F1 = ?

F2 = ?

минимальная сила трения пробки должна быть

F1 = P*S1 = 800000*0.0003 = 240Н

на дно действует сила


F2 = P*S2 = 800000*0.005 = 4000 Н