Скільки енергії переносять 109 фотонів світла, що мають довжину хвилі в бензолі 400 нм?​


Ответы на вопрос

Отвечает Саньков Виталий.

Ответ:

Для обчислення енергії, яку переносять фотони світла, можна використовувати рівняння Ейнштейна:

E = hf

де:

E - енергія фотона (в джоулях),

h - постійна Планка, приблизно 6.626 x 10^(-34) Дж·с,

f - частота світла (в герцах).

Частота (f) світла може бути знайдена з виразу:

f = c / λ

де:

c - швидкість світла в вакуумі, приблизно 3 x 10^8 м/с,

λ - довжина хвилі (в метрах).

Спочатку переведемо довжину хвилі в метри:

400 нм = 400 x 10^(-9) м = 4 x 10^(-7) м

Тепер можемо знайти частоту:

f = (3 x 10^8 м/с) / (4 x 10^(-7) м) = 7.5 x 10^14 Гц

Тепер використовуємо рівняння Ейнштейна для обчислення енергії фотона:

E = (6.626 x 10^(-34) Дж·с) * (7.5 x 10^14 Гц) ≈ 4.97 x 10^(-19) Дж

Отже, енергія, яку переносять 109 фотонів світла довжиною хвилі 400 нм, становить приблизно 4.97 x 10^(-19) Дж.