Кит, плаваючи під водою зі швидкістю 18 км\год , розвиває потужність 150 кВт. Визначте силу опори.


Ответы на вопрос

Отвечает Дмитриева Арина.
Дано V=18 км/ч=5 м/с    N=150 000 Вт   Fc- ?

N=Fc*V

Fс=N/V=150 000/5=30 кН

Ответ Fc=30 кН