Кит, плаваючи під водою зі швидкістю 18км/год, розвиває потужність 150 кВт, Визначте силу опору

води​

Ответы на вопрос

Отвечает Зарлыков Канат.

Ответ:

Объяснение:

V = 18 км/год. = 5 м/с

N =  150кВт = 150000 Вт

F = ?

N = F*V

F = N / V = 150000 / 5 = 30 кило Ньютонов