Якого заряду набуло тіло при електризації якщо воно втратило 10 в 20 степені електронів?


Ответы на вопрос

Отвечает Вычегжанин Михаил.
N=10^20. q-?
q=n*e. e= -1,6*10^-19 Кл - заряд електрона.
q=-10^20*1,6*10^-19=-1,6*10=16 Кл.
Відповідь: -16 Кл.