Познач період коливання тіла, яке здійснює коливання із частотою 10 Гц Даю 50 балів


Ответы на вопрос

Отвечает Щербакова Ксюша.

Ответ: 0,1с

Объяснение:

Дано:

ν=10Гц

-------------

Т-?

Т=1/ν=1/10=0,1с