Якою є густина водяної пари в повітрі, якщо термометри психрометра показують 10 °С і 16°С?(задача)


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

tс. = 16°С

tв. = 10 °С

Найти: ρ - ?

Знайдемо різницю температур:

∆t = tс. - tв. = 16 - 10 = 6°С

згідно психрометричній таблиці  відносна вологість складає

φ = 45%

φ= ρ/ρн.п * 100% де ρн.п = 14,5 г/м³ при t = 6°С

ρ = φ * ρн.п : 100% = 45 * 14,5 : 100 = 6,525  г/м³