Визначте ККД важеля, за допомогою якого підняли вантаж вагою 200 Н на висоту 50 см. При цьому

коротке плече під дією сили 500 Н опустилось на 25 см. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Акбарова Аделина.

Ответ: 80%

Объяснение:

Дано:,

Р=200Н

h=50cм=0,5м

F=500Н

h1=25см=0,25м

--------------------

η-?

η=Ап/Ав, где:

Ап-полезная работа;

Ав-выполненная работа

Ап=Рh

Ав=Fh1

η=Ph/(Fh1)=200*0,5/(500*0,25)=0,8*100%=80%