||x-3|-3|=3 Помогите, как росписать решение.


Ответы на вопрос

Отвечает Сухарева Катя.

Перший варіант:

x - 3 - 3 = 3
x - 6 = 3
x = 3 + 6
x = 9

Другий варіант:

x - 3 - 3 = -3
x - 6 = -3
x = -3 + 6
x = 3

Таким чином, ми отримали два розв’язки: x = 9 і x = 3.


Поставте «найкраща відповідь » найкращого вам!