Коло складається з батареї, на який вказано надпис 12в, резистора 45 Ом та та лампочки 10 Ом,

з'єднаних послідовно. Визначіть внутрішній опір батареї, якщо при замиканнi ключа амперметр показує 0,2А. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Артемьева Настя.

Ответ:

Дано:

R1=45 Ом;

R2=10 Ом;

EPC=12 B;

I=0,2 A.

Знайти r.

1. Визначаємо загальний опір зовнішнього кола:

R=R1+R2=45+10=55 Ом.

2. І=ЕРС/r+R, звідси знаходимо внутрішній опір батареї:

r=(EPC-I*R)/I=(12-0,2*55)/0,2=(12-11)/0,2=1/0,2=5 Ом.

Объяснение: