Спiдометр автомобіля показав зміну його швидкості 18 км/год до 54 км/год упродовж 8 с. Визначте

прискорення томобіля. Запишіть рiвняння залежності проекцiї швидкості автомобiля вiд часу.​

Ответы на вопрос

Отвечает Правоторова Вика.

Ответ:

Объяснение:

Vo = 18 км/год = 5 м/с

V = 54 км/год =  15 м/с

t =  8 с.

a = (V-Vo) / t = (15-5)/8 = 1.25 м/с^2

V(t) = Vo + a*t = 5 +1.25*t