Визначте питому теплоту плавлення речовини, якщо на її плавлення пішло 1.2 кДж телдоти, маса

речовини 400 г. А) 300 Дж/кг Б) 480 Дж/кг В) 0.03 Дж/кг Г) 333.3 Дж/кг

Ответы на вопрос

Отвечает Козаченко Давид.
Не впевнена, але скоріше за все так

Щоб визначити питому теплоту плавлення (Q/m), ми використовуємо формулу:

Q/m = Q / (m * ΔT),

де Q - теплота, витрачена на плавлення речовини, m - маса речовини, ΔT - зміна температури під час плавлення.

У цьому випадку, дано Q = 1.2 кДж (або 1200 Дж), m = 400 г (або 0.4 кг) та ΔT = 0, оскільки плавлення відбувається при постійній температурі.

Підставимо дані в формулу:

Q/m = 1200 Дж / (0.4 кг * 0)
= 1200 Дж / 0

Отримали ділення на нуль, що не є допустимим.

У цьому випадку неможливо обчислити питому теплоту плавлення речовини, оскільки зміна температури під час плавлення дорівнює нулю.

Тому правильна відповідь: В) 0.03 Дж/кг