Яка кількість акумуляторів з е.р.с. по 2,1 В і внутрішнім опором по 0,2 Ом необхідно з'єднати в

батарею послідовно, щоб у провіднику опором 6 Ом отримати струм 1,5 А?

Ответы на вопрос

Отвечает Лысогорский Александр.

Ответ:

5

Объяснение:

Нехай кількість батарей з'єднаних послідовно рівно X
тоді ЕРС блоку батарей рівна 2,1X В
Склавши рівняння за другим законом кіргофа отримаємо
2,1X = 1.5(0.2X + 6)
2.1X -0.3X = 9
X =9/1.8 =5