Людина піднімає рюкзак масою 20 кг на висоту 2 м за 5 секунд. Яка потужність, з якою працює

людина?

Ответы на вопрос

Отвечает Кашлов Ваня.

Відповідь:m=20кг

h=2м

t=5с

Р-невідомо

Розв'язок

P=A\

1)A=mgh= 20*10*2 = 0400Дж

2)Р=400/5=80Вт

Объяснение: