Помогите пожалуйста. Задано коло синосоїдного струму та його параметри R=32 Ом, XL=24Ом. Знайти

жіюче значення загальної напруги U на затискачах кола, якщо струм I=2А. У колі R та L елементи з’єднані послідовно.

Ответы на вопрос

Отвечает Каракулова Наташа.

Загальний опір кола (Z) можна обчислюємо за формулою:

Z = √(R^2 + (XL)^2)

Z = √(32^2 + (24)^2) ≈ 40 Ом

Закон Ома дає зв'язок між струмом (I), напругою (U) та опором (Z):

U = I * Z

U = 2 * 40 = 80 В

Відповідь: Живуче значення загальної напруги U на затискачах кола становить 80 В.