Визначте потенціальну енергію пружини жорсткістю 600 Н/м, стисненої на 5 см. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Джин Влад.

Відповідь:

30 Дж

Пояснення:

Ер=kx^2/2=600·(0.05)^2/2=0.75(Дж)