Визначте потенціальну енергію пружини жорсткістю 60Н/м, стисненої на 5см. Плз срочно.)))


Ответы на вопрос

Отвечает Тотушев Руслан.
Еп=kx^2/2=60*0,05^2/2=0,075 Дж - это ответ.