Обчислити силу тяги двигуна автобуса,який рівномірно їхав горизонтальної дороги зі швидкістю

80км/год упродовж 15хв,якщо час руху ця сила виконана роботу 20МДж СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Романюк Анастасія.

Ответ:

Дано

v=22,2 м/с

t=900 с

A=20*10^6 Дж

F-?

Решение

A=N*t=>>N=A/t

N=F*v=>>F=N/v

F=A/t*v=20*10^6/900*22,2=0,001*10^6 Н=1 кН

Ответ :F=1 кН