Обчисліть силу, діючу на вітрило яхти площею 50000 см ^ 2, якщо тиск вітру 80 Па


Ответы на вопрос

Отвечает Нурмуханбет Тимур.

Ответ:

P=F/S

F=P*S=5м2*80 Па=400 Н

Ответ :F=400H