Ділянку кола, що складається з двох послідовно з'єднаних резисторів опорами 60 та 40 Ом, приєднали

до джерела струму з напругою 200 В. Воду якої маси можна нагріти на 20 С за рахунок кількості теплоти, що виділяється протягом 5 хв у резисторі опором 60 Ом? Відповідь записати числом без одиниць вимірювання. Округлити до сотих

Ответы на вопрос

Отвечает Новиков Кирил.

Ответ:

0,09 кг

Объяснение:

Вряд ли тебе нужно объяснение, но ладно. Сначала находим I

I=U/R  >  I=200/(60+40)=2 A

теперь находим Q

Q=I^2*R*t  >  Q=4*60*300=72000 Дж

А сколько воды можно нагреть мы вытаскиваем из этого:

Q=cm∆t  >  m=Q/c∆t

m= 72000/(4200*20) = 0,09 кг