Обчисліть довжину залізного дроту, діаметр якого 1мм,якщо сила струму в ньому 1,57А,а напруга на

кінцях дроту 3В.ДАЮ 50 БАЛІВ ЗА ДОПОМОГУ

Ответы на вопрос

Отвечает Стась Юлия.

Ответ:

Довжина дроту 15м

Объяснение:

ро -заліза=0.1 ом*мм²/м

діаметр1мм=⇒S=0.785D² тобто S=0.785мм²,

знайдемо R=U/I=3/1.57=1.91 Ом,

також выдомо що опір це складова таких величин: R=po*L/S,

запишемо 1.91=ро*L/0.1 ;    L=S*R/po=0.785*1.91/0,1=15м