Яку кінетичну енергію тіла масою 6кг, яке рухається зі швидкістю 3м/с? 1. 0,5 дж 2. 180 дж 3.

27дж 4. 18 дж 5. 2 дж

Ответы на вопрос

Отвечает Сураева Поля.

Ответ:

3. 27дж

Объяснение:

формула кінетичної енергії має вид

E_{k} =\frac{mv^{2} }{2} =\frac{6*3^{2} }{2} =\frac{6*9}{2} =\frac{54}{2} =27 Дж