Будь ласка!!!! даю 25 балів! кулька, що летіла зі швидкістю 20 м/с, після лобового пружного

зіткнення з нерухомим кубом продовжила рухатись в тому самому напрямку зі швидкістю 10 м/с. Визначте у скільки разів маса кульки більша за масу куба

Ответы на вопрос

Отвечает Панферов Алексей.

p₁ = m₁·v₁

p₂ = m₁·v₂ + m₂·u

m₁·v₂ + m₂·u = m₁·v₁

u = m₁·v₁ - m₁·v₂ = m₁·(v₁-v₂) = m₁·(20-10) = 10·m₁

m₁·v₁²/2 = m₁·v₂²/2 + m₂·u²/2

m₁·v₁² = m₁·v₂² + m₂·100·m₁²

v₁² = v₂² + 100·m₂·m₁

400 = 100 + 100·m₂·m₁

3 = m₂·m₁

m₂ = /m₁