Обчисліть довжину хвилі, якій відповідає фотон з енергією 3,9*10^-19 Дж. Відповідь запишіть у

нанометрах тільки числомим виразом.

Ответы на вопрос

Отвечает Шурыгин Богдан.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

Е=3,9*10^-19 Дж;

л-?

Рішення:

E=(h*c)/л => л= (h*c)/E=(6,63*10^-34 * 3*10^8)/(3.9*10^-19)=5.1*10^-7=510*10^-9= 510 нм