За який час тіло вільно падає висоти 80 м?Чому дорівнює швидкість в момент падіння на землю? Даю

100 балов​

Ответы на вопрос

Отвечает Шишенин Илья.

Ответ:

h=720 м   t=?   v=?

====

h=g*t²/2   ⇒  t=√(2*h/g)=√(2*80/10)=4м/с

h=v²/(2*g)   ⇒  v=√(2*g*h)=√(2*10*80)=40 м/с

Объяснение: