- обчисли силу струму в нікеліновому дроті довжиною 40 м та площею поперечного перерізу 2 мм,

якщо напруга на кінцях цього провідника дорівнює 21 В.​

Ответы на вопрос

Отвечает Вахнин Николай.

Объяснение:

l=40m

S=2mm²

U=21B

p=0,42

I=?

I=U/R=21/8,4=2,5A

R=pl/S=0,42×40/2=16,8/2=8,4 Om