Моток. мідного дроту масою 890 г має опір 1,7 Ом знайти довж дроту ,терміново


Ответы на вопрос

Отвечает Дзус Юля.

Ответ:

Объяснение:

R = \dfrac{\rho L}{S} \\m = p * V = p *S * L \to S = \dfrac{m}{pL}\\\to R = \dfrac{\rho*p*L^2}{m} \to L = \sqrt{\dfrac{Rm}{\rho p}} = \sqrt{\dfrac{1.7*0.89}{0.017*8900}} = 0.1~m