Електричну лампу опором 240Ом, розраховану на напругу 120В,треба живити від мережі напругою 220В.

Якої довжини ніхромовий провідник перерізом 0,55 мм2 треба увімкнути послідовно з лампочкою

Ответы на вопрос

Отвечает Лапаева Женя.

Ответ:

L=100м

Объяснение:

220В-120В=100В,

I=U/R1=220/240=0.5A,

R2=100*0.5=200 Om,

200=po*L/S,    L=R*S/po=200*0.55/1.1=100м