Побудуйте графік швидкості руху потяга масою 100 т, який, маючи швидкість 18 км/год, починає

розганятися під дією сили тяги 150 кН.

Ответы на вопрос

Отвечает Назаров Артем.

Ответ:

Объяснение:

m= 100 т = 100000 кг

Vo= 18 км/год = 5 м/с

F= 150 кН = 150000 H

найдем ускорение

a=F/m=150000 / 100000 = 1.5 м/с^2

график движения

x=xo + Vo*t + a*t^2/2

Для скорости первая производная

V=Vo + a*t

V(t) = =  5+ 1.5*t

График вложен.