Яку роботу виконує струм в електродвигуні потужністю 2 кВт якщо його ввімкнули на 5 хв?


Ответы на вопрос

Отвечает Харченко Катя.

работа А=N*t=2000*5*60= 600000 Дж= 0.6 МДж