Камяна калона маэ масу 30 т Обчислить тиск який чинить колона на фундамент якшо площа основи 1 м2


Ответы на вопрос

Отвечает Фалёв Арсений.

p=F/S

F=mg

p=mg/S =>

p= (30000кг×10н/кг)/1м^2 = 300000Па= 0.3МПа