ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!70 балов Віка повела молодшого брата Мишка на крижану гірку. Спостерігаючи

за тим, як він з‘їжджає з гірки, вона захотіла обчислити конфіцієнт тертя Мишкових штанів об лід. Допоможіть дівчинці знайти коефіцієнт тертя, якщо довжина гірки 10 м, а висота - 5 м, а час спускання хлопчика 4 с? Вважайте що початкова швидкість дорівнює нулю.

Ответы на вопрос

Отвечает Nigga Joseph.
Потенциальная энергия мальчика вначале спуска равна сумме его кинетической энергии и работы сил трения, действующих на него.
mgh = m {u}^{2} \div 2 + f \times s
где s - длина горки, сила трения равна f=£mg, где £ - коэффициент трения.
так как
s = \frac{a {t}^{2} }{2} \\ a = 2 \times 10 \div 16
a=1,25 м/с
тогда конечная скорость равна
a = \frac{u - 0}{t} \\ u = a \times t
u=5 м/с
£=(mgh-mu^2/2)/mg
£=(10*5-25:2)/10/10
£= 0,375
Ответ:0,375. Вроде так, но я еще подумаю