тіло кидають угору надаючи йому кінетичну енергію300Дж.На якійсь висоті кінетична енергія

зменшилася до 120Дж. Якою буде потенціальна енергія тіла на цій висоті?Опором повітря знехтуйте.

Ответы на вопрос

Отвечает Синичкина Ульяна.
Із закону збереження енергії: Ек1+Еп1=Ек2+Еп2
Еп1= 0
Ек1= 300
Ек2= 120
300+0=120+х
х= 300-120
х=180Дж