Регстат виготовлений з нікелінового дроту завдовжки 10 м що має переріз 1 мм квадратний.Визначити

напругу на реостаті при силі струму в ньому 2 А

Ответы на вопрос

Отвечает Маратұлы Рашид.
R=p*L/S=0.4ом*мм²/м  *10м/1мм²=4ом
U=I*R=2a*4ом=8в
напруга на реостаті буде =8в