Визначете жорсткість пружини на якій висить тягар масою 200г і видовжує іі на 1 см g=10 H на кг


Ответы на вопрос

Отвечает Савин Сергей.
D1=0.5 м     d2=0.04 м    F1/F2=?
===
S1=π*d1²/4
S2=π*d2²/4
p=F1/S1=F2/S2
F1/F2=d1²/d2²=0.25/0.0016=156 раз