100 балов!!! Довжина пружини, до якої підвішено тягар, дорівнює 14 см. Коли тягар зняли з пружини,

її довжина зменшилася до 8 см. Якою є вага тягаря, якщо жорсткість пружини дорівнює 40 Н/м? С решением!

Ответы на вопрос

Отвечает Арбузов Тимур.

Ответ:

2,4 H

Объяснение:

L1=0.14 м    L2=0.08 м    k=40 Н/м     F=?

===

F=k(L1-L2)=40*(0.14-0.08)=2.4 H

==============================