Хлопчик, піднімаючись сходами, розвинув потужність 160 Вт. Яку роботу виконав хлопчик за 20 с


Ответы на вопрос

Отвечает Романенко Соня.
• N = A/t

• A = N t = 160*20 = 3.2 кДж