Помогите пожалуйста, очень нужно! Срочно! Обчисліть відстань між двома точковими зарядами 10 нКл

і 3 нКл якщо сила їх взаємодії становить 24 умножить 10 в мінус п'ятому H.

Ответы на вопрос

Отвечает Липкин Матвей.

Відповідь:

Пояснення:

Дано:

q1=10нKл=10*10^-9 Кл

q2=3нKл=3*10^-9 Кл

F=24*10^-5 H

k=9*10^9

r-?

F=k*\frac{q1*q2}{r^{2} } \\r=\sqrt{\frac{q1*q2*k}{F} } =\sqrt{\frac{10*10^{-9} *3*10^-^9*9*10^9}{24*10^-^5} } =0.033m