З якою силою діє магнітне поле з індукцією 50 мтл на провідник довжиною 20 см якщо сила струму в

ньом 10А

Ответы на вопрос

Отвечает Кирьянов Антон.

Відповідь:

Пояснення:

Дано

В=50мТл=50*10^-3

L=0.2 m

I=10 A

Fa-?

Fa=BIL=50*10^-3*10*0.2=0.1H