ділянка кола складається з двох провідників опори яких становлять 7 ом і 60м зєднаних паралельно

знайдіть знайдіть загальний опір ділянки (срочно)

Ответы на вопрос

Отвечает Болат Жанболат.

Ответ:

Объяснение:

R=1/(1/R1+1/R2)=1/(1/7+1/6)=3,2 Oм

Отвечает Петров Денис.

Ответ:

Объяснение:.....