Мына сандарды ықшам түрінде жазыңдар: 8300; 816 200 000; 0,0527; 0,000000029.


Ответы на вопрос

Отвечает Соколова Катя.

Ответ:

Объяснение:

8300=83*10^2

816200000=8162*10^5

0,0527=527*10^-4

0,000000029=29*10^-9