Допоможіть будь ласка дуже потрібно((((( Є прилад з ціною поділки 1 мкА і кількістю поділок 100.

Внутрішній опір приладу 50 Ом. Як використати його для вимірювання сили струму до 1 мА?

Ответы на вопрос

Отвечает Гергедава Лука.

Ответ:

Будь ласка, залиште свій відгук на 5 зірок, якщо ви задоволені послугами. Ваша думка важлива для мене і допоможе мені покращити свою роботу.

Объяснение:

Для вимірювання сили струму до 1 мА з використанням приладу з ціною поділки 1 мкА та кількістю поділок 100, а також з внутрішнім опором 50 Ом, ви можете використовувати наступну процедуру:

1. Підключіть ваш прилад до кола, в якому вимірюється струм. Зараз внутрішній опір приладу - це 50 Ом.

2. Призначенням цього приладу є вимірювання сили струму. Оскільки ціна поділки приладу - 1 мкА, а кількість поділок - 100, максимальне значення, яке ви зможете виміряти, це 100 мкА (0.1 мА).

3. Щоб виміряти струм менше 100 мкА, використовуйте шкалу під ціною поділки. Один поділ на шкалі буде відповідати 1 мкА.

4. Запишіть, скільки поділок на шкалі ви побачите, коли вимірюєте струм. Зауважте, що внутрішній опір приладу - це 50 Ом.

5. Після вимірювання знайдіть силу струму, використовуючи формулу:

\[I = \frac{N \cdot \text{Ціна поділки}}{\text{Внутрішній опір}}\]

Де:

- \(I\) - сила струму (Ампери).

- \(N\) - кількість поділок на шкалі, яку ви відзначили.

- \(\text{Ціна поділки}\) - 1 мкА (0.001 мА).

- \(\text{Внутрішній опір}\) - 50 Ом.

Наприклад, якщо ви виміряли 30 поділок на шкалі, то:

\[I = \frac{30 \cdot 0.001 \, \text{А}}{50 \, \text{Ом}} = 0.0006 \, \text{А} = 0.6 \, \text{мкА}\]

Отже, виміряна величина становить 0.6 мкА.