На тіло, повністю занурене у воду, діє сила Архімеда, яка дорівнює 120 Н. Якою є архімедова сила,

що діятиме на це саме тіло при повному занурені у газ?

Ответы на вопрос

Отвечает Мнацаканян Анжелика.

Ответ: 96Н

Объяснение:

Дано:

Fa1=120Н

ρ1=1000ког/м³

ρ2=800кг/м³

--------------------

Fa2-?

Fa=ρgV, где:

ρ-плотность жидкости;

g-ускорение свободного падения;

V-объем тела.

Fa1=ρ1*g*V

Fa2=ρ2*g*V

g*V=Fa1/ρ1=120/1000=0,12

Fa2=ρ2*0,12=800*0,12=96Н