Визначити, скільки різних хвильових функцій відповідає головному квантовому числу n=3


Ответы на вопрос

Отвечает Назаров Ваня.

Ответ:

n = 3 існує 15 різних хвильових функцій

Объяснение:

Для визначення кількості різних хвильових функцій, що відповідають головному квантовому числу n = 3, ми можемо використати формулу:

Кількість різних хвильових функцій = (2n^2) - n

Підставивши значення n = 3, ми отримаємо:

Кількість різних хвильових функцій = (2 * 3^2) - 3

= (2 * 9) - 3

= 18 - 3

= 15

Таким чином, для головного квантового числа n = 3 існує 15 різних хвильових функцій.