Буду дуже вдячна хто допоможе) У шкільній майстерні щоденно по 3,7 год працюють 3 електродвигунів

потужністю 1 кВт кожний і 8 електродвигунів по 1,3 кВт кожний. Обчисли енергію, що витрачається за місяць (21 робочий день) роботи двигунів.

Ответы на вопрос

Отвечает Тян Катя.

Ответ:

3748,248МДж

Объяснение:

A = Pt

A1 = P1t1

P1 = 3000

A1 = 3000*13320*21

A2 = 1300*8*13320*21

A=A1+A2=839160000+2909088000=3748,248МДж