два провідника з опорами 1 Ом і 4 Ом з'єднанні послідовно.Сила струма в провідниках 1А. Визначте

опір цієї, ділянки кола , напругу на кожному з провідників та загальну напругу на ділянці кола СРОЧНО!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Кособуцький Микола.

Ответ: 5 Ом; 1В; 4В; 5В

Объяснение:

Дано:

R1=1 Ом

R2=4 Ом

I=1А

---------------

R-?; U1-?; U2-?; U-?

При последовательном соединении общее сопротивление цепи равно сумме сопротивлений каждого потребителя:

R=R1+R2=1+4=5 Ом

U1=I*R1=1*1=1В

U2=I*R2=1*4=4В

U=U1+U2=1+4=5В